Zahradní slavnost na Kampě

V neděli 15. května na Den rodiny jsme v rámci třetího ročníku Festivalu rodiny v samém srdci Prahy oslavili dvě velká výročí: 30 let od vzniku prvního mateřského centra v Čechách a 20 let od založení Sítě pro rodinu. Na Zahradní slavnosti v parku Kampa si děti i dospělí po celý den užívali tvořivých a pohybových workshopů, opičí dráhy, dětského koutku, malování na obličej i stezky plné úkolů. Na přípravě a realizaci se podílelo devět členských center. Právě jim patří náš obrovský dík za jejich energii a nadšení. Komunitní centrum Kampa, acentrum.eu, Mateřské centrum Lidičky, Rodinné centrum Buštěhradský pelíšek, Centrum pro rodinu Rudňáček, Mateřský klub Rybička, Rodinné centrum U Motýlků, YMCA Praha, Rodinné centrum ZaHRÁTka - jste úžasní, bez vás všech by den nabitý zábavou a dobrodružstvím nemohl vzniknout!

Odpolední kulturní program zahájily vystoupením dětí z CPR Rudňáček a RC ZaHRÁTka, po nich vykouzlil na tvářích všech úsměvy báječný Kouzelník Čáry Kluk a divadlo Myš Maš a uzavřely ho dvě skvělé kapely BaBa a Backdoorman.Za finanční, materiální i mediální podporu děkujeme Ministerstvo práce a sociálních věcí, Praha 1, VLTAVA LABE MEDIA, Think Creative.cz, Lidl Česká republika a Česká televize. V neposlední řadě velké díky patří i našim partnerům, kteří na slavnosti zajistili nejen dohled, ale i zábavu: Městská policie hl. m. Prahy se skákacím hradem a Český červený kříž se svým stánkem, Skautský institut, v jehož prostorách se mohli návštěvníci nejen občerstvit, ale také nalézt klidovou zónu k odpočinku. Milovníci nošení si na své přišli u koutku firmy Vatanai, a tak trochu jiné malování si děti vyzkoušely u stánku Tvoříme pískem. Děkujeme všem, kteří jste za námi dorazili, a těšíme se na viděnou při další podobné akci v dalších krajích naší krásné země.



V neděli 15. května 2022 se uskuteční zahradní slavnost - akce vhodná pro rodiny s dětmi. Bohatý program ve spolupráci se členskými centry vás bude čeka od 10:00 za každého počasí!