Mini GP Prachatice

14.06.2019

Rodinné centrum Sluníčko, Prachatice

Prorodinná akce - Mini GP závod odrážedel, která je s úspěchem realizována od roku 2013 s podporou města Prachatice.

Je určena pro všechny děti ve věku 2 - 10 let.

Cílem akce je nejen si zasportovat, zasoutěžit, pobavit se, vzájemně se potkat, ale také ve spolupráci s Policií ČR, Besipem a Českým červeným křížem upozornit na důležitost bezpečnosti dětí v silničním provozu, a podpořit rodiny s dětmi ve společném trávení volného času. 

Závodí se na plastových odrážedlech, kolových odrážedlech i koloběžkách. Všichni závodníci nejdříve budou muset projít prohlídkou technické kontroly, kterou zajistí pracovníci Policie ČR. Proběhne kontrola odrážedel a bezpečnostních prvků.  

Poté se budou moci zaregistrovat do závodních kategorií podle věku. Závod se pojede na několik vyřazovacích kol. Pro tři nejlepší ze všech kategorií budou připraveny poháry a věcné ceny. 

Doprovodnými akcemi budou skákací hrad a různé soutěže (tvůrčí, sportovní), určené nejen závodníkům, ale také jejich "fanouškům": mladším či starším sourozencům, rodičům i prarodičům.  

Celkem předpokládáme 60 dětských účastníků a cca 50 dospělých. Každý dětský účastník obdrží sladkou odměnu, medaili, věcný dárek a tričko s logem. Personálně zajistí akci pracovníci Portus Prachatice, o.p.s., pracovníci Městské policie Prachatice a dobrovolníci z řad rodičů.  

Místo: Dopravním hřiště u Huláku (u bazénu)

Čas: 16.00 - 18.00

Kontakt: Tereza Ksandrová, ksandrova@portusprachatice.cz

Web: www.portusprachatice.cz